Půjčka bez dokládání příjmů

Nejschvalovanější půjčka

Blesková půjčka

Výše půjčky: 500 Kč - 4 500 Kč, doba splatnosti: 1 - 30 dnů

Žádost o Bleskovou půjčku

Rychlá půjčka bez dokládání příjmů

Mzda dnes může být spojena nejenom se zaměstnáním, ale může být spojena například také s podnikáním, nebo s celou řadou jiných činností. Ne každý ji ale pobírá, jelikož je stále více lidí, kteří práci nemají. Ti tak mohou mít nejenom problémy ve svém životě, ale nesmíme zároveň pomíjet ani to, že u mnohých poskytovatelů nedostanou ani půjčku. Jsou však i pozitivní výjimky, mezi které patří Okamžitá půjčka. Ta je unikátní v tom, že dokáže půjčit i bez doložení příjmů. A to znamená jistoty toho, že si mohou půjčit různé skupiny lidí, jako například:

Kolik peněz je k dispozici?

Zaujme rozhodně i celkem zajímavá finanční nabídka, kterou Okamžitá půjčka má pro své klienty. Pokud se podíváme konkrétněji, je možné říci, že ti si mohou zažádat o libovolnou sumu v rozmezí, které začíná na sazbě 500 Kč. Z této sumy není problém dostat se na částku o něco vyšší, konkrétně potom na sumu 4 500 Kč. I když to někomu může připadat málo, nesmíme zapomínat na to, že mluvíme o segmentu mikropůjček. V rámci jeho charakteristiky se v podstatě jedná o klasickou nabídku, která zcela určitě nezklame.

S částkou lze samozřejmě kombinovat také samotný termín splatnosti. V tomto ohledu nesmíme zapomínat na to, že i zde má vše v rukou žadatel. Nejkratší dobou, po kterou lze mít peníze půjčené, je doba jednoho jediné dne. Naopak tou nejdelší možnou dobou je jeden kalendářní měsíc, což už je dostatečná lhůta na vrácení zmíněné částky.

Jak si požádat?

Jednoduchost. To je hlavní pozitivum této půjčky. Souvisí s tím nejenom to, že není nutné dokládat příjem, ale i to, že si o peníze lze požádat skutečně velice jednoduše. Jakým způsobem? Samozřejmě to může být online, z pohodlí domova. V podstatě není nutné znát nic speciálního, jelikož plně postačí několik základních osobních a kontaktních údajů. Jelikož si jako klienti žádáte prostřednictvím internetu, znamená to také výhody spojené s tím, že si můžete požádat kdykoliv a v podstatě také odkudkoliv.

Peníze přímo na váš účet

Okamžitá půjčka potěší mimo jiné také tím, že má i celkem benevolentní podmínky schvalování. Znamená to, že nemusíte ani dokládat příjem, ani není třeba mít ručitele, stejně jako není třeba řešit ani případné registry. Díky vysoké schvalovatelnosti platí také to, že peníze mohou být poskytnuty téměř každému. Ty jsou ihned po schválení žádosti odeslány přímo na bankovní účet. Jelikož se jedná o neúčelovou půjčku, platí samozřejmě fakt spojený s tím, že není problémem je využít na cokoliv. Účel se nemusí ani nikde uvádět, ani ho není nutné následně třeba ani dokládat ve formě faktur, nebo jiných dokumentů. I tímto se stává Okamžitá půjčka jedním z lákavých produktů na současném nebankovním trhu.

Žádost o Bleskovou půjčku

Jak získat půjčku?

 • Vyplňte formulář
  Formulář zabere 1 minutu
 • Vyčkejte 1 minutu
  Dostanete zprávu o výsledku
 • Půjčka je vaše
  Do 10 minut obdržíte peníze

Vlastnosti půjčky

 • Možnost získat první půjčku ZDARMA
 • Půjčka pro každého – 95% schválených žádostí
 • Půjčka bez registru
 • Půjčka bez dokládání příjmu
 • Peníze do 10 minut na účtu

Podmínky půjčky


Pro získání půjčky musíte být občanem České republiky ve věku od 18 do 65 let.

Vyplnit žádost